Folie termokurczliwe, termozgrzewalne - producent

Odpowiednie zabezpieczenie wytwarzanego towaru - niezależnie od tego, czy jest to niewielki detal, żywność, czy narzędzia - jest bardzo ważne, żeby klient detaliczny mógł otrzymać produkt w nienaruszonym stanie. Interesującym i dość uniwersalnym materiałem w przypadku pakunku niewielkich elementów jest folia termokurczliwa. Ergis to producent wysokiej jakości folii, która jest przystosowana do pakowania towaru z różnych gałęzi przemysłu. Jest ponadto wytrzymała i prosta w użytkowaniu.

Folie termozgrzewalne
obrazek prezentujacy

Folia termokurczliwa do pakowania - oferta

Folia termokurczliwa PVC występuje w wielu wersjach. Ponadto jest wykonana z materiału w pełni poddawanego recyklingowi, dzięki czemu jest także rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska. Folie oferowane przez Ergis posiadają certyfikat na znak bezpieczeństwa, wydany przez Centralny Ośrodek Badania Rozwoju Opakowań. Folie mają różne grubości oraz długości. Obkurczają się przy użyciu stosunkowo niskiej temperatury. Są przystosowane do pracy na linii produkcyjnej.

Folia termokurczliwa - czym się charakteryzuje?

Folia termokurczliwa posiada niską temperaturę zgrzewania, przy zachowaniu sporej wytrzymałości. Jest także przezroczysta i zaskakuje niewielką grubością. Jest najczęściej używana do pakowania wyrobów o małej masie i małych rozmiarach. Chodzi na przykład o puzzle, gry planszowe, kosmetyki, artykuły biurowe, bombonierki, pudełka z ciastkami i nie tylko. Co istotne, towar zapakowany w folię termokurczliwą PVC nie straci na swojej estetyce. Omawiana folia doskonale zabezpiecza przed zabrudzeniami.

Folie termozgrzewalne - specyfikacja

Folie termozgrzewalne posiadają różne wymiary - wszystko zależy więc od wymagań danego producenta oraz specyfiki wytwarzanego towaru. Grubość folii może wynosić od 15 do 40 mikrometrów, a szerokość od 200 do 1200 mm. Maksymalny kurcz poprzeczny i poziomy to 45%. Folia termozgrzewalna jest przezroczysta. Jakość produktu potwierdza fakt, że jej producent - Ergis wyróżnia się zdolnością produkcyjną na poziomie 1,5 tysięcy ton rocznie. Oferta dla przedsiębiorstw jest ustalana indywidualnie.